Minecraft - Your World

Forum serwera minecraft


#1 2011-08-11 00:42:59

kajoj216

Administrator serwera

Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 5
Punktów :   

Chwilowy stop servera.

Więc tak komputer szwankuje jest to nie pierwszy raz innymi słowy czeka go format. Nie opłaca mi się uruchamiać servera ponieważ nikt nie gra (może 2 osoby na dodatek w innych godzinach) a prąd też kosztuje. Myślałem nad kupnem dedyka pomysł nie byłby zły ale jest "ale" sam nie zapłacę całej sumy więc jak coś będzie organizowana zbiórka. Również rozmyślałem nad zmianą serwera.. taką całkowitą na RolePlay. Piszcie co o tym myślicie!

Offline

 

#2 2011-09-11 15:09:54

 Szydliczek

Użytkownik

26121859
Call me!
Skąd: Stryków
Zarejestrowany: 2011-07-26
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Chwilowy stop servera.

ja myśle tak ! że serwer niech dalej będzie ale nie odpalaj go od 11... tylko np od 14 .. bo wtedy ze szkoły wracamy może wy innaczej ale RolePlay jest Badziewny .. więc myśle ze lepszy byłby Surv


ZBIERAM +

Offline

 

#3 2011-09-11 20:21:16

kajoj216

Administrator serwera

Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Chwilowy stop servera.

aktualnie server stoi ło ho ho czasu jeszcze pomyślę z tym dedykiem jeszcze ale jak narazie było by 10 slotów ;] Jutro wychodzi 1.8 poprawią błędy zaktalizuje server pluginy dodam i wykasuję niepotrzebne. Jest jeszcze sprawa z laptopem w wakacje trochę go zajechałem czasami nie wytrzymywał klatkowało przegrzewał się więc wchodzi tylko dedyk a to tylko 30 zł jeszcze się uczę to z pieniędzmi mam trochę problem myśle że urządzimy zbiórkę.

ps. I jeszcze 1 sprawa! Można połączyć RP z Survem dodać możliwość zakładania Frakcji czyli wojny, miasteczko dla bez frakcyjnych a na 1.8 będzie się grało miooodziooo! ograniczy się teren jak wszystko będzie dobrze to zwiększymy sloty. jeszcze nic nie wiadomo

Ostatnio edytowany przez kajoj216 (2011-09-11 20:28:04)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pedagossum.pun.pl www.ninjaclanwars.pun.pl www.mobileinfo.pun.pl www.mati999.pun.pl www.paint-online.pun.pl