Minecraft - Your World

Forum serwera minecraft


  • Index
  •  » Podania
  •  » Podanie na moderatora serwera YourWorld (Swadian)

#1 2011-07-23 23:26:39

 Nelso

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-23
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Podanie na moderatora serwera YourWorld (Swadian)

Nick:Swadian

Wiek : 23 lata (można sprawdzić skype nie wiem jakie tam macie sposoby

Doświadczenie z grą (można wrzucić screeny) : Gram w Minecraft ponad 2 lata. Traktuje tą grę jako rozrywkę. Na koncie mam 2 serwery minecraft (hamachi i powstający dedykowany).

Posiadasz Premium? :Nie posiadam ze względu na serwer dedykowany jaki właśnie zamawiam ale zamierzam kupić

Dlaczego ty? : Jestem rozgarniętą osobą zacznijmy od tego, pomagam graczom na tyle ile potrafię a potrafię wiele. Więc nie ma praktycznie problemu u mnie nie do rozwiązania.  Posiadam długą wiedzę i praktykę na temat serwerów dlatego też "pomnikiem" jest właśnie powstający serwer dedykowany.(wystartuje pon-wt zależy od hosta.) Lecz uwierzcie że czasu będę miał sporo(więcej niż przy serwerze hamachi) A i oczywiście pomogę rozwinąć serwer i przenieść na dedyka


Czy jesteś w stanie płacić co miesiąc 10zł?: Tak ale bardziej interesuje mnie płatność SMS, każdy lepszy host udostępnia możliwość doładowania konta po zalogowaniu poprzez SMS.

Ostatnio edytowany przez Nelso (2011-07-24 00:15:04)

Offline

 

#2 2011-08-01 12:36:27

monarcha

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 14
Punktów :   

Re: Podanie na moderatora serwera YourWorld (Swadian)

Gratulacje! Przekonałeś nas swoim podaniem i otrzymujesz moderatora na naszym serwerze.

Offline

 
  • Index
  •  » Podania
  •  » Podanie na moderatora serwera YourWorld (Swadian)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skawina.pun.pl www.naruciak1.pun.pl www.spoleczniacyuam.pun.pl www.medabots.pun.pl www.elf-bot.pun.pl